Професійні знання Економіка та фінанси, юриспруденція. Основи торговельно-економічної діяльності. Чинне законодавство у сфері, де спеціалізується брокер (Митний кодекс та інші). Правила роботи з митницею (документи, збори, операції, контроль та інші).6 днів тому

Брокер повинен знати: – Законодавчі акти, нормативні та методичні матеріали щодо торговельно-економічної діяльності. – ринкові методи господарювання, закономірності та особливості розвитку економіки. – кон'юнктуру внутрішнього та зовнішнього ринку.

Стати брокером без посвідчення про освіту, що підтверджує, не можна. Відповідаючи на запитання «Як отримати ліцензію біржового брокера?», можна виділити два етапи: освіту та стажування. Високі оцінки у дипломі, стажування у провідних компаніях, самоосвіта збільшують шанс на здобуття посади у рейтинговій фірмі.

Брокер – Професійний посередник на якому-небудь ринку, що діє від імені та за рахунок клієнта, що отримує винагороду у вигляді комісії від угоди. Брокерами можуть бути фізичні та юридичні особи (брокерські компанії). Залежно від спеціалізації розрізняють: біржових брокерів.