Лодирі не завжди лінуються не тому, що мають такий характер. Визначає, чи буде людина схильна до працьовитості, чи до неробства… рівень гормону дофаміну. Справа в тому, що кількість речовини дофаміну в головному мозку, пов'язаного з пам'яттю, емоціями та мотивацією, у різних людей коливається.

Дофамін – гормон задоволення, він впливає мотивацію. Його допомагають виробляти приємні спогади, смачна їжа, а також алкоголь, але з руйнівними наслідками.

Поведінка людини, її погляди та характер багато в чому залежать від дофаміну. Це нейромедіатор, який виробляється ендокринними клітинами головного мозку. Його називають по-різному: гормоном радості та мотивації, джерелом щастя та задоволення. Також вважається, що саме він керує нашими емоціями та бажаннями.

Треба прокидатися щоранку приблизно в той самий час, потім проводити деякий час на сонці. Намагатися зробити найважливіші справи на момент найбільшої активності мозкуа ввечері лягати спати якомога раніше. Якщо ви постійно дотримуватиметеся приблизно такого графіка, то мозок буде працювати стабільніше.