Натуральна хна дає червоні, руді та мідні відтінки. 4. Якщо ви вже провели фарбування хною на русявому волоссі, не варто освітлюватися відразу ж після цього. Рекомендуємо почекати до трьох місяців, щоб після освітлення не отримати яскраво-апельсинового або зеленого відтінку.

Через зміст у хне кислот та дубильних речовин вона сушить волосся, а при частому використанні робить їх тьмяними. При постійному використанні хна порушує захисний шар, волосся стають ламкими і починають сіктися не тільки на кінчиках, а й по всій довжині.

Розберемося, чому не можна фарбувати волосся хноюякі можуть бути наслідки і чи є альтернатива цьому засобу. Хна глибоко проникає в шар кутикули, через це позбутися пігменту стає дуже складно. Її неможливо видалити з волосся, тому перефарбуватися чи повернутися до натурального кольору не вийде.

Хна руйнує захисний шар волоссятому вони починають сіктися по всій довжині. Зачіску стає складно укладати – перенасичені хною пасма втрачають еластичність. У поодиноких випадках надмірне застосування порошку лавсонії призводить до випадання. волосся.