Для створення фотографій у домашніх умовах з гарним промальовуванням деталей потрібен матовий розхідник із щільністю 180–230 г/м2. Щоб створювати повноформатні зображення та якісні фотографії, найкраще взяти глянсовий папір із щільністю 150-230 г/м2, для поліграфії – 90-150 г/м2.17 May 2021

Для фотодруку підійде папір з щільністю від 180 до 230 г/м2 для поліграфічної продукції краще використовувати носій щільністю 90 – 180 г/м2. Чим вище щільність фотопаперу, тим потужнішим повинен бути вузол протягування друкувального пристрою.

Найнадійніший і перевірений спосіб – фотолабораторія. Тут використовується фотопапір на основі галогенідів срібла, зображення формується засвіткою емульсії трьома лазерами. Експонований фотопапір послідовно проходить через розчини проявника, відбілу та фіксажу та стабілізатора.

Більшість вважає, що глянцева папір краще всього підходить для друку всіх фотографій, але є й інші текстури папери, такі як напівглянсова та матова. На них виконується печатка різноманітних оброблених фотографій.