Відповідно до свідоцтва про затвердження типу, кожен гігрометр, внесений до державного реєстру засобів вимірювань, має міжповірочний інтервал. Міжповірочний інтервал (інтервал між перевірками) – проміжок часу між двома послідовними перевірками. Для гігрометрів цей інтервал зазвичай складає 1 рік.

У паспортах до гігрометрів ставиться штамп про дату та результати первинної перевірки. Там же зазначається, що гарантійний термін експлуатації 12 місяців з дня введення в експлуатацію в межах гарантійного терміну зберігання, а гарантійний термін зберігання 18 місяців із моменту виготовлення.

Для цього потрібно загорнути прилад у вологу тканину та помістити у пластиковий пакет. З часом волога випарується і наситить повітря в пакеті до 96%. Після цього потрібно дістати пристрій та встановити стрілку на це значення. Спосіб із застосуванням кухонної солі є більш точним та ефективним.

Використав барометр для виміру висоти, запропонував сифонний барометр Побудував (1781) гігрометр з китового вуса (гігрометр Делюка), удосконалив його 1787. Визначив коефіцієнт розширення повітря.