нахлест має бути 0,5 м. Діаметр арматури не повинен перевищувати 20 мм. Діаметр арматур, що з'єднуються між собою, не повинен сильно відрізнятися. Місце з'єднання не повинні розташовуватися надто близько до інших стиків.
Перехльостування в 30 см і більше можливе за умови функціонування арматури та на стиск. Багатьма зарубіжними країнами у будівельній документації нахльост встановився на рівні 40 діаметрів армуючих елементів, що з'єднуються. У країнах СНД цей показник значення дорівнює 50 діаметрам (арматура А400).
Формула наступна: розмір з'єднання дорівнює 90 діаметрів прутів, що використовуються. Наприклад, якщо використовується арматура Ø20 мм, то розмір нахлеста на ділянці з високим навантаженням складає 1800 мм. Проте технічними нормами чітко регламентовано розміри таких сполук.
Якщо діаметр арматурного дроту знаходиться в межах 5-8 мм, використовується електроди 2, 2,5, 3 мм, не більше. При зварюванні виробів завтовшки від 8 до 10 мм, як правило, задіють стрижні 3, 3,5, 4 мм. Якщо товщина арматурного прута перевищує 1 см, потрібно використовувати стрижні діаметром від 5 і більше мм.