Переможцем французького Гран-туру, вперше у кар'єрі, став словенський велогонщик Тадей Погачар (Tadej Pogacar) із команди UAE Team Emirates. Велокоманда UAE Team Emirates та її велогонники отримали 623 930 € призових.Sep 20, 2020

Переможцем французького Гран-туру став датський велогонщик Йонас Вінгегор (Jonas Vingegaard) із команди Jumbo – Visma. Велокоманда Jumbo – Visma та її велогонщики отримали 779 750 € призових.

Сума призових на «Тур де Франсцього року становитиме майже 3,5 мільйона євро (3,412). Переможець загального заліку отримає 450 тисяч євро, гонщик, який посів друге місце, виграє 200 тисяч, третє – 100 тисяч.

Найчастіше «Тур де Франс» вигравали Жак Анкетіль, Бернар Іно, Мігель Індурайн та Едді Меркс – по п'ять разів.