До складу дайкона входить велика кількість клітковини та вітаміну С, вітаміни А, В, Н, РР, мінеральні речовини (калій, фосфор, кальцій, сірка, залізо, мідь, йод та ін), ізороданова кислота, а також особливий фермент, що сприяє перетравленню крохмалистих продуктів.

Завдяки високому вмісту вітамінів дайкон зміцнює імунітет, яке фітонциди вбивають мікробів. Дайкон виводить з організму надлишки рідини, очищає печінку та нирки, стимулює роботу шлунка та кишечника і навіть здатний розчиняти камені у жовчному міхурі.

Цей коренеплід можна варити, гасити, смажити та вживати у свіжому вигляді. В азіатських країнах із задоволенням їдять навіть пагони та листя. А ще там чудово знають, що можна приготувати з дайкона. Це овоч маринують, солять на зиму, роблять з нього гарніри до смаженої риби та тушкованого м'яса, додають у місо-суп.

Категорично не можна вживати дайкон при гастриті, виразці, подагрі, порушеному обміні речовин. Шкода японської редиски при надмірному вживанні проявляється у вигляді метеоризму, нетравлення шлунка.