Використовують Zinga (Бельгія) або емаль КО-8111. У їхньому складі присутні цинк, алюміній, срібло або шунгіт. Висохнувши, барвник перетворюється на міцний шар, стійкий до будь-яких негативних впливів. Просто витримає температуру 150-200 градусів.

Нас часто запитують, чим можна пофарбувати мікрохвильову піч зсередини. На жаль, фарбувати внутрішню поверхню мікрохвильової печі не можна навіть найстійкішими емалями для побутової техніки.

Це можуть бути марки типу КО-5102 та БЕП-5297. Ці склади чудово переносять вплив високих температур, вважаються нетоксичними, а також додатково ще й запобігають появі корозії. Такий барвник ідеальний для алюмінієвих та металевих поверхонь, що відрізняються зручністю нанесення.

Найбільш поширеними та недорогими вважаються прилади з акрилу (фарби) та емалі. У середньому ціновому сегменті представлені мікрохвильові печі з внутрішньою камерою із нержавіючої сталі. Біокерамічне покриття у НВЧ-печі обійдеться на порядок дорожче нержавіючої сталі, за рахунок своєї екологічності та теплопровідності.