У природі гінкго білоба зустрічається на сході Китаю. Це потужне листопадне дерево з добре розвиненою кореневою системою, діаметром ствола до 4 м і висотою до 30 м. На Сході дерево дуже шанують, часто висаджуючи поблизу храмів, звідки ще одна його народна назва – «храмове дерево».Jan 9, 2018

Ця дводомна рослина на 25–30-й рік життя починає утворювати пилок та насіння. Зараз гінкго культивується в багатьох країнах з м'яким кліматом як декоративне дерево, що має лікарські властивості. Зростає гінкго і в Росії – на Чорноморському узбережжі Кавказу, і з 1818 р.

Насамперед, гінко білоба може мати побічні ефекти. Їх наявність обумовлює надто великий вміст у складі рослини активних речовин. Тому, в окремих випадках все ж таки можливі такі явища як: головний біль, діарея, почуття тривоги, що прискорюється, прискорене серцебиття, нудота або блювання.

Добавку з Гінко білоба заборонено приймати при наявності гастриту, ерозії або виразки шлунка/12-палої кишки, епілептикам, а також діабетикам та людям, які мають захворювання, що порушують згортання крові. Дії екстракту не вивчалися на вагітних, годуючих та дітях віком до 12 років.