А чи знаєте ви, звідки пішла традиція вимовляти тост? Отже, спочатку ми перенесемося в Древній Рим — колиска всієї виноробства, якщо вірити історикам. Там була така традиція: під час бенкету в келих з вином кожен опускав шматочок хліба, щоб пом'якшити міцний напій.
У російську мову слово було запозичене з англійської; історично на Русі тости називалися «здравицями». Запозичення відбулося у першій половині ХІХ століття, слово «тост»як «застільне побажання» зафіксовано вже у Словнику церковнослов'янської та російської мови, виданому 1847 року.
А 2000 років тому римляни придумали спосіб, як уберегти хліб від псування. Вони видаляли з нього воду, підсушуючи скибочки хліба над відкритим вогнем. Так з'явилися перші тости. Хлібні тости вважаються традиційною стравою англійської кухні.
В Америці перший комерційно успішний електричний тостер був розроблений Френком Шейлором і вироблений в 1909 компанією Дженерал Електрик під назвою D-12. Ніхромовий нагрівальний елемент цього приладу випікав тости без диму і вогню, що невимовно тішило домогосподарок.